Pietys

Vaidybinis / 23min. / video / 2009/ © Monoklis, Lietuvos muzikos ir teatro  akademija

Synopsis

„Pietys“ – poetinė kino pasaka apie vyrą, gyvenantį savo paties spąstuose, nemokantį ir bijantį džiaugtis gyvenimu. Trokštantį, bet nesiryžtantį. Mistinis vėjas, nubloškia Jį į keistą miestą, kuriame jam tenka susidurti su pačiu savimi. Diena praleista mieste apverčia jo gyvenimą aukštyn kojom.

Kūrybinė grupė

Režisierius ir scenarijaus autorius Tomas Smulkis
Operatorius Audrius Zelenius, Karolis Stankus
Montažo režisierius Tomas Smulkis
Garso režisierius Julius Zubavičius
Dailininkė Ona Kvintaitė
Kostiumų dailininkė Jurgita Petrulytė
Prodiuserės Jurga Gluskinienė, Stefanija Jokštytė, Jurga Jutaitė
Vaidina Sigitas Šidlauskas, Rūta Papartytė, Rytis Saladžius
Platintojas Monoklis

Foto

Video

Straipsniai

Filmas “Pietys” įvertintas antrąja vieta Šiaulių tarptautiniame trumpametražių filmų festivalyje

Studijos „Monoklis” ir LMTA Mokomosios kino ir TV studijos sukurtas vaidybinis trumpametražis filmas „Pietys” – Šiaulių tarptautinio trumpametražių filmų festivalio konkursinėje programoje pelnė antrąją vietą.

Plačiau >>

Režisieriaus Tomo Smulkio filmo „Pietys“ tarptautinė premjera Anglijoje

Studijos „Monoklis” ir LMTA Mokomosios kino ir TV studijos sukurtas vaidybinis trumpametražis filmas „Pietys” (rež. Tomas Smulkis), atrinktas į pagrindinę 8-ojo Tarptautinio Glimmer festivalio konkursinę programą. Joje „Pietys” susirungs su filmais iš Irano, Vokietijos, Graikijos, Prancūzijos ir kitų šalių.

Plačiau >>

Trys klausimai trims jauniems režisieriams

Kino teatre „Pasaka“ rodomi jaunųjų režisierių filmai pasakoja apie paauglių meilę, sustojusį laiką ir prarastą tėvynę. Kokios temos įdomios ir aktualios jauniesiems kūrėjams, kaip pavyksta prikalbinti garsius aktorius vaidinti filmuose, kaip surasti Lietuvoje vietą, kuri nė kiek nepasikeitė per pastaruosius dvidešimt metų? Dovilė Šarutytė, Tomas Smulkis ir Marat Sargsyan atskleidžia jaunojo kino paslaptis.

Plačiau >>

Diaugiau straipsnių >>