Tegyvuoja Lambertas!

Tegyvuoja Lambertas!

Stebuklinga ir magiška senio niurzglio gyvenimo istorija vaikams nuo 4 metų pagal Džanio Rodario apysaką-pasaką  „Dusyk gyveno baronas Lambertas“/  Premjera – 2018 m. sausio 28 d.  / Valstybinis Šiaulių dramos teatras

Trumpas spektaklio aprašymas

Kas nutiktų jei visi ištarti žodžiai imtų pildytis, o sugalvoti norai taptų realybe? Būtent taip nutiko baronui Lambertui, senutėliui turtuoliui, ieškojusiam amžinojo gyvenimo recepto. Nugirdęs dykumos išminčiaus žodžius, kad „žmogus, kurio vardas minimas, išlieka gyvas “, Lambertas liepia savo pavaldiniams nuolat kartoti jo vardą: Lambertas, Lambertas, Lambertas… Ir iš tiesų, baronas atjaunėja – iš šimtamečio senuko pavirsta stipriu ir žaviu jaunuoliu. Tačiau paaiškėja, kad tobulai paraidžiui išsipildžiusi svajonė į Lamberto gyvenimą įneša daugiau sumaišties, painiavos ir nesusipratimų, nei amžinos laimės ir džiaugsmo.
Italų rašytojo Džanio Rodario vardą visame pasaulyje išgarsino tokie kūriniai kaip „Čipolino nuotykiai“, „Pasakojimai telefonu“. „Tegyvuoja Lambertas!“ – žaisminga nuotykių pasaka, sukurta pagal šio garsaus autoriaus apysaką „Dusyk gyveno baronas Lambertas“. Spektaklyje stebuklinga barono Lamberto atjaunėjimo istorija pinsis su cirko, akrobatikos ir triukų elementais, akį džiugins įspūdingi veikėjų kostiumai. Spektaklio erdvė, primenanti cirko areną, pakvies mažuosius į spalvingą vaizduotės, fantazijų ir žodžio magijos pasaulį, kur sužinosite, kaip svarbu ne tik klausyti, bet ir teisingai suprasti tai, ką girdime.

Kūrybinė grupė

Režisierius ir inscenizacijos autorius – Antanas Gluskinas

Dailininkė – Anželika Šulcaitė

Iliuzionistinių triukų konsultantas – Mario Tarasini

Iš italų kalbos vertė – Audrius Musteikis

Vaidina

Inga Jarkova

Severinas Norgaila

Anupras Jucius

Simonas Lunevičius

Spektaklio fokusas