Ti

Ti

pagal pirmą ir vienintelę Justinos Stučinskaitės knygą „Ačiū, gyvenu gerai“  / Saviironiškas išmanusis selfis / Premjera -2017 m. spalio 20, 21, 22 d.  / Kauno miesto kamerinis teatras

Trumpas spektaklio aprašymas

Spektaklis pasakoja apie Tytės – devyniolikmetės merginos, ką tik išsiskyrusios su vaikinu, kasdienybę.

Spektaklį režisierius Antanas Gluskinas skiria paaugliams, išgyvenantiems pirmosios meilės išsiskyrimo jausmą ir tiems, kurie šio jausmo dar nėra patyrę. Paaugliams šis spektaklis – galimybė ugdyti gebėjimą atpažinti, suvaldyti savo emocijas, išgyvenimus, autorės Justinos Stučinskaitės kartai – revizija to, ką jie išgyveno būdami paaugliais, kai formavosi jų asmenybės.

Dalį spektaklio žiūrovai stebės savo išmaniuosiuose telefonuose (su Android 5 ir aukštesne versija), nes ne viską Tytė gali papasakoti scenoje – yra dalykų, kuriuos ji gali parodyti tik kiekvienam asmeniškai.

Išsiskyrimas – sunkus, bet ne toks jau neįveikiamas, nors priverčia Tytę imtis kraštutinumų. Paauglystė – paradoksalus metas, kai norisi visko arba nieko, o racionalus protas aiškiai mato, kas netinka, tik retai pasufleruoja, kas tinka. Išminties ir drastiškų priemonių, saviironijos ir savipaguodos kupinas Tytės kelias į susitaikymą su savimi ir tuo, kad JO jau nebebus šalia.

Knygą „Ačiū, gyvenu gerai“ Justina Stučinskaitė parašė būdama devyniolikos metų antrakursė medicinos studijų studentė. Prieš tai autorė dirbo mokytoja, žurnaliste, koncertavo su grupe, kurios pavadinimas – psichiatrijos ligoninės adresas. Tai yra pirmoji ir vienintelė autorės knyga.

Kūrybinė grupė

Režisierius, inscenizacijos autorius ir video montažo režisierius  Antanas GLUSKINAS
Dailininkė Anželika ŠULCAITĖ
Mobiliosios aplikacijos kūrėjai: Tadas MOTIEJŪNAS ir Saulė GIMŽŪNAITĖ
Operatorius Ridas BERŽAUSKAS
Muzika: Narimantas Venckevičius, Candee Train, Gytis Masalskis, Subtilu-Z, SEL, Elle G, Saulės kliošas, Džazlaif

Vaidina

Vytautas RAŠIMAS, Ieva DAUNORAITĖ, Rugilė TAMOŠAUSKAITĖ, Alma MASIULIONYTĖ, Arnis ALEINIKOVAS, Rūta KUMPIKAITĖ