Pietinia kronikas. Originals on the stage

Pietinia kronikas. Originals on the stage

pagal Riamanto Kmitos knygą / Spektaklis – diskoteka, 2 dalys / Premjera – 2018 kovo 11d. / VšĮ „Istartas“

 

Trumpas spektaklio aprašymas

Nerealaus geruma Rimanta Kmitas popromans „Pietinia kronikas“ lip ant scenas!
Jūsų lauk įspūdings spektaklis-diskoteka „Pietinia kronikas. Originals on the stage”! Po daugiau nei dvidešimt metų vėl galėsi pabazarint su normaliais gezais, čiolėm, fėjom, regbistais, menininkais, metalistais i policininkais! Da galėsi pašokt pagal gera muzikikę i prisimint senus – gerus – neramius laikus, kai baksas buvo Dievs.
Spektaklis „Pietinia kronikas. Originals on the stage“ žad būt originals, kokia da nebuva. Tai nenusakoma žanra spektaklis – tokia muzikine viena originala iš pietinia gyvenima istorija su gera humora i sentimentu doze. Kaži, a yr Šiauliuose toks originals, katras da neskaite „Pietinia kroniku“? Nu jei neskaite, tai tikrai girdėja, ka istorija sukas apie bachuriuką iš pietinia – Rimantą Kmitą, katras kaip visi normalūs pietinia bičai dienas leidž kažka „stumdydams“, žaidž regbį i tam chaotiškam santvarkų lūžia laikmety banda susigaudyt, kas gyvenime yra svarbu, i kuom originals skirias nuo padielkes. Iš eilinia turginia i treninginia Rimants pamažu tamp normaliu biču, kuris skaita geras knygas, klausas normalios muzikas i apskritai praded gaudytis, kas i kaip vykst. Tas sunkiai perteikiams laukinia kapitalizma laiks mums, tai patyrusiems, aiškiai paroda, kokie jauni i naivūs tada buvam, i koks gėris yra dabartine laisve. Bet visais laikais išliek svarbus tas pats klausims: o kas esi tu – originals a padielke?
Spektaklyje išgirsi ne tik gerus 1994-ųjų gabaliukus, bet i originalias dainas, kurių tekstus specialiai spektakliui paraše daba jau galim sakyt gyvs klasiks i kultinis autorius – Rimants Kmita. Visi spektakly vaidinantys aktoriai buva atrinkti per atvirą kastingą: jie tur skirtingą patirtį scenoj, bet visi yra kilę iš Šiaulių i visi laisvai kalb šiaulietiškai.
!Spektaklis skirts suaugusiems žmoniems nuo 16 metų!

Kūrybinė grupė

Spektaklia režisierus i scenarijaus autorius – Antanas Gluskinas
Dainų tekstų autorius Rimantas Kmita
Kompozitorius Martynas Bialobžeskis
Kostiumų dailininkė Gabrielė Januškevičiūtė
Prodiuseriai Antanas Gluskinas ir Nomeda Šatkauskienė

Vaidina

Benita Vasauskaitė, Inga Jarkova, Monika Geštautaitė, Radvilė Bronušaitė, Goda Žukauskienė, Justinas Narvidas, Kornelijus Stučkus, Petras Šimonis.

Rėmėjai

Lietuvos kultūros taryba

Šiaulių miesto savivaldybė

Partneriai

Valstybinis Šiaulių dramos teatras

„Šiaulių kraštas“

Šiaulių televizija

121 STUDIJA

Regbio klubas „Vairas“