Į M. Survilos filmą „Stebuklų laukas“ Kanados festivalyje išparduoti visi bilietai

Balandžio 26 d. Toronte (Kanada) prasidėjo vienas didžiausių pasaulyje dokumentinių filmų festivalių Hot Docs.

Vienoje iš 11 festivalio  programų „World Showcase“ dalyvauja ir lietuviškas filmas „Stebuklų laukas“, pasakojantis apie žmones, daugiau nei dvidešimt metų gyvenančius netoli buvusio Kariotiškių sąvartyno.
Dokumentikos mėgėjams Hot Docs festivalyje iš viso bus pristatyta beveik 200 filmų iš daugiau nei 50 valstybių. Festivaliui dar neprasidėjus, „Stebuklų laukas“ buvo  vienas iš 40 filmų, į kurio pirmąjį seansą išparduoti visi bilietai. Filmas bus rodomas balandžio 28 ir balandžio 30 dienomis (į šį seansą įsigyti bilietų dar galima). Filmo pristatymą festivalyje dalinai finansuoja LR Kultūros ministerija.
Pakeliui į Kanadą filmo režisierių Mindaugą Survilą ir prodiuserę Jurgą Gluskinienę pasivijo dar viena gera žinia – filmas neliko nepastebėtas ir Lietuvoje. „Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose „Stebuklų laukas“ pretenduoja tapti Metų geriausiu ilgametražiu dokumentiniu kino filmu, o M. Survila pretenduoja į geriausio režisieriaus titulą ir yra nominuotas už geriausios profesinės meistrystės darbą.