„Balkonas“ grįžo iš jubiliejinio Tarptautinio goEast festivalio Vokietijoje

Filmai iš Gruzijos, Vengrijos, Izraelio ir Rusijos šventė pergalę Vidurio ir Rytų Europos 10-ame goEast filmų festivalyje Wiesbadene. „Šiuolaikiniai mūsų Rytų Europos draugų ir kaimynų filmai nėra egzotiški pašaliečiai kino srityje.

Filmai rodomi goEast festivalyje liudija daugialypį ir estetiškai ambicingą kiną. Galime tikėtis daug iš ateities!”- uždarymo ceremonijoje kalbėjo festivalio direktorė Nadja Rademacher.

Festivalio specialioje programoje „School Film Days”, kartu su Lucas filmų vaikams ir jaunimui festivaliu, buvo pristatytas lietuviškas filmas „Balkonas” (režisierė Giedrė Beinoriūtė). Festivalio GoEast programa „School Film Days” skirta Wiesbadeno ir aplinkinių miestų moksleiviams įsijausti į festivalio atmosferą. Neatsitiktinai tęsiasi Lucas festivalio vaikams ir jaunimui bendradarbiavimas su filmu „Balkonas”. Minėtame festivalyje pernai įvyko „Balkono” tarptautinė premjera. GoEast festivalyje filmą pristatė ir su žiūrovais bendravo filmo prodiuserė Jurga Gluskinienė. Pilnoje žiūrovų salėje po filmo peržiūros netrūko klausimų, nusistebėjimų atkurtu filmo laikmečiu, subtiliai perteikta vaikų pirmosios meilės ar tėvų skyrybų tema.